Zpět na hlavní stránku

REFERENCE

Markéta Š.

Dovoluju si důvěřovat sama sobě, že vím co dělám.

Markéta Š.

Ještě jsem chtěla moc poděkovat za hodně milé a pozitivní setkání, mám poslední dobou pocit, jakoby se energie lidí někam poděla, zmizela, někdy se přistihnu, že přicházím z veřejného prostoru domů úplně vysátá, ačkoli nezažívám nic stresujícího nebo náročného. Je skvělé vědět, že ještě existují lidé, kteří energii neztratili a navíc se o ní s radostí dělí. Ráda jsem s vámi ten čas strávila, byl to balzám.
Díky, ať se daří.

Irena

Poznávat se, odloupávat jednotlivé slupky, chápat, odpouštět a přijímat sebe a svět kolem sebe je mým tématem a stává se mi zábavou. Hledat spouštěče a zbavovat se situací, které už nechci a nepotřebuji ve svém životě. Vysypat odpadky z hlavy jednou pro vždy.

Jednoho dne mě Google při hledání nových cest přivedl k Access Bars na stránku Klid v mysli. Jedním dechem jsem vše přečetla, skoukla videa a věděla jsem, že k Jardovi potřebuji a hned následující den jsem se objednala. Na prvním setkání s Jardou jsem věděla, že jsem tu správně. Metoda je neuvěřitelně zázračná. Celkem jsem absolvovala pětkrát Access Bars u Jardy a už po třetím má touha absolvovat kurz nabírala na intenzitě. V mezičase jsem k Jardovi poslala i svou dospívající dceru, výsledek byl ohromující pro mě i pro dceru.

Fascinuje mě Jardův úhel pohledu a vnímání situací, které nás každý den vyzývají k reakci či vyvolávají v nás emoce různé intenzity. Žít vědomě a v přítomném okamžiku je můj cíl a věřím, že i úžasná cesta. Přijímat jak nelíbivé, tak příjemné situace a nechat je všechny na sebe působit, jen je přijmout a nasát a nechat být, už se nenechat nachytat. V těch krásných si pohovět a zůstat v blaženosti, jak jen to půjde.

Jarda je skvělým průvodcem Access Bars jako terapeut i lektor. Jeho osobitý způsob, autenticita, vlídnost, schopnost naslouchat a navnímat, stejně jako sdílení vlastních zkušeností a životních situací je dalším klíčem k pochopeni, přijetí a odpuštění.

Děkuji za každý okamžik.

Vendula, Praha

Jardo, děkuju! Kurz u tebe byl boží. Jsem vděčná za bezpečné prostředí, které jsi nám vytvořil. Byla možnost si vše opakovaně procvičit a vyzkoušet. Trpělivě jsi nám zodpovídal naše nekončící otázky 😀 Sedí mi tvůj přístup, kdy kladeš důraz na jednoduchost celého procesu. At se daří a já se těším, až vše získané uplatním v praxi. 🍀🙏🥳

Hanka, Praha

Access Bars Napětí, strach, stres a úzkost. To byly stavy, se kterými jsem se poslední dobou setkávala. S těmito pocity, hluboko ukrytými, jsem přicházela na tento kurz. Ale ukázalo se, že dnešek byl opravdu výjimečným dnem. Začátek něčeho nového. Hned při vstupu, jsem byla ozářena pozitivní energií a ocitla jsem se ve velmi příjemné atmosféře. Ve chvílích, kdy jsem praktikovala Access Bars a vnímala dotyky, děly se neuvěřitelné věci. Energie mezi dvěmi bytostmi se prolínala, tělo vibrovalo pozitivní energií a dostávalo se do stavu naprostého uvolnění. Veškeré napětí bylo pryč. Poprvé mé myšlenky byly hodně divoké a já se stávala jejich pozorovatelem a plně jsem si je uvědomovala a nechávala je plynout bez hodnocení. Podruhé má mysl byla zcela očištěná a prázdná. Otevřely se mi dveře a začala jsem vítat radost, lehkost, štěstí a vděčnost. Potřetí už má mysl dokázala nemožné, měla jsem jedno přání, na které jsem po celou dobu myslela a jako zázrakem se přání ihned vyplnilo. Proto z celého srdce všem, kteří chtějí také otevřít dveře novým možnostem a radostné mysli- Access Bars vřele doporučuji. ❤️

Iva, Praha

Access Bars je úžasný nástroj pro úklid v hlavě a v podání mistra nehasnoucího humoru a inspirativních vhledů = geniální plán pro každého odvážlivce.

Lenka, Praha

Jardo, děkuji za dnešní druhý úžasný Access Bars :) , byl úplně jiný než první. Doporučuji Access Bars z mého srdíčka :) všem ženám, které potřebují vrátit svoji ženskost, ženství v podobě jemnosti, smyslnosti a všeho co k tomu patří....cítím se být ženou, dříve do pohledu do zrcadla jsem viděla obraz, ale nyní vidím ženu se vším všudy. Cítím se tak plná jemnosti, lásky...ani nelze popsat, to se musí zažívat a prožívat. Manžel mě dnes po příjezdu z práce dal letmý polibek, ty jooooo jsem zvědavá co bude dál. Jardo první Access Bars, mi srovnal ego :) , mysl..narovnal co bylo potřeba, druhý Access Bars, šel hlopuběji do duše, ty jooo.děkuji, děkuji. Děkuji ti za dnešní setkání.

Lucie, Praha

Děkuji Ti za dnešní smích, tak dlouho jsem se od srdce nezasmála, a to uvolnění napětí v mém srdci.....

Miroslav, Mnichovo Hradiště

Ahoj Jardo po Access Barsu se cítím skvěle opravdu se nestresuji maličkostmi :) dneska jsem měl trénink a měl jsem lepší výkon, líp jsem makal a šel opravdu až na své momentální limity ! :) Jestli to takhle půjde dál tak se mi můj nastavený cíl splní ! :)

Iva, Říčany

Mily Jardo, díky moc za báječné setkání, působíte neuvěřitelně radostně a z každého vašeho podnětu sálá pozitivní energie, díky za zpříjemnění dne. Co se týče mých pocitů - předešlé dny mi přinesli spousty zvratů plánovaných i neplánovaných. Je toho tolik, že nejsem schopná se prozatím zcela ukotvit. Ale faktem je, že situace, které bych dříve zvládala jen s obtížemi a silným vnitřním vypětím nyní pozoruji jakoby z povzdálí a s nadhledem. Zřejmě díky Access Bars jsem schopná bez zbytečných emocí a nepříjemných vnitřních pocitů řešit složitější situace a co hlavně určovat si priority.....

Martina, Mnichovo Hradiště

Metodu Access Bars jsme díky Jardovi absolvovali v páru :) Byl to moc příjemný zážitek, i když člověk musí zvládnout počáteční fázi, kdy se tělo čistí a odcházejí nepotřebné programy. Odměna je ale o to lepší ! :) S partnerem máme rádi zejména dobré jídlo a sex. Byli jsme si najednou mnohem blíž a přítel začal plánovat věci, které sice chtěl, ale měl své důvody, proč by to mělo ještě počkat. Pak z toho byl krásný, dlouhý a vášnivý večer :) Včera se mi splnil sen, protože mi dokonce přivezl večeři ! :) Dívali jsme se na film a plánovali společné bydlení.

Marie, Benátky nad Jizerou

Osobně mám pocit, že moje tělo lépe regeneruje po sportovní aktivitě, mám lepší náladu, zpívám si, věci plynou mnohem snáze a příjemně :) Přichází mi na mysl vize a plány, o kterých jsem sice uvažovala, ale teprve nyní je realizuji.

David, Liberec

Ahoj Jardo, asi nejvíc to, že situace, které mě dříve nasrali tak jim momentálně nevěnuji takovou pozornost :) Zbylé věci se dávají do pohybu :) Díky moc

Kristýna, Praha

Ahoj, no když jsem se o tom bavili, tak říkal, že se mu vrátila chuť do života: Není doma pořád tak zamyšlený nad prací a je uvolněnější. Předtím neměl vůbec chuť ani na návštěvy, chtěl spíše mít klid a včera sám navrhl, aby přijel jeho táta, takže změna určitě proběhla.

Lenka, Praha

Ahoj Jardo, musím říci, že mě ráno v koupelně pohltil zvláštní pocit, najednou mi bylo tak dobře, že jsem se sama na sebe začala smát :) Bože, já mám dnes úžasnou náladu :)

Tomáš, Brno

Každý den se můžeme potýkat se situacemi, kdy nám naše vnitřní nastavení brání v tom, rozvinout svůj potenciál a dělat, co nás skutečně baví. Sami sobě bráníme mít spokojený den a třeba i celý život. Jsme ovlivněni výchovou, názory druhých, prostředím ve kterém žijeme a celkově společností, která nás dnes a denně obklopuje. Pokud nechcete žít v této kleci a máte chuť vyrazit do spokojeného života bez omezení, tak metoda access bars je bezesporu jednou ze správných cest. Je jednoduchá, účinná, příjemná a velmi relaxační. Má vlastní zkušenost je, že po absolvování metody Access bars se rozdivočelé situace kolem vás více zklidní. Co vnímám jako velice důležité a pozitivní na metodě Access bars, že nejen že všechno nežádoucí a negativní odchází, ale hlavně se také objevují nové, příjemné a pozitivní věci, o kterých jste možná měli, a možná neměli tušení. Pozoruji na sobě v posledních dnech větší schopnost kreativity. Nevím co to bude u vás, ale věřím, že vás to udělá šťastnější. Jsem také rád, že Access bars provádí muž, který sám působí velice silně, vyrovnaně a pozitivně.

Pokud bych měl říct, kteří lidé vám mohou v životě pomoci, tak Jaroslav Vídeňský patří mezi ně. Celkový průběh jednoho sezení je radostný, uvolněný a v přátelském duchu. Život je krátký, a pokud vás Access bars jakýmkoliv způsobem oslovil, byla by škoda ho nevyužít a zbořit v nás ten starý, rezavý a nejistý most, a na místo něj vystavit krásný, pevný a sebejistější most pro spokojenou cestu životem.

René, Praha

Když jsem před nedávnem viděl video s Jardou Vídeňským, rozhodně jsem netušil, že se s tímto velmi příjemným člověkem za pár dnů sejdu na masáži acess bars a prožiji několik nádherných okamžiků. V tu dobu jsem se zrovna poohlížel po vhodném kandidátovi, který je praktikem této metody. Obrátil jsem se tedy na zkušenou lektorku acess bars paní Zuzanu Štěpánkovou, která mi dala doporučení na pana Jardu. Před schůzkou jsme si s Jardou vyměnili pár rychlých zpráv, ve kterých jsem cítil, že tohle bude pro mne osudové setkání.

Při našem seznámení jsme si u šálku dobrého čaje, který mi Jarda nabídnul, příjemně pohovořili. Jarda má v sobě dar, druhého člověka povznést, povzbudit a také mu pomoci otevřít téma, které je pro něho, v danou chvíli klíčové. Tím se to téma aktivuje do vědomí a následně se může projevit u masáže, jako to bylo v mém případě. Na začátku mi vysvětlil, jakým způsobem bude postupovat a pak mi připravil lehátko, abych se cítil komfortně. Při samotné masáži jsem se cítil, jako v prostoru, kde stačí pouze být. Prostě nic nemusím, jen stačí prožívat to, co se zrovna děje a co zrovna přichází. A tak jsem byl ponořen do pocitu lehkosti, svobody a blaženosti. Jarda má svůj styl a to je další věc, která se mi na něm líbí. Stále byl se mnou ve spojení a popisoval mi jednotlivé body, kterým věnoval v daný moment pozornost. Popisoval na co, který bod je a co tímto bodem aktivuje. Pro člověka, jako jsem já, co má rád tu omáčku kolem, je to velmi přínosné. Tím se pro mne vytvořila možnost si to vše více uvědomit a případně i procítit. Když se mu objevil nějaký obraz např. z minulé inkarnace, sdílel tu informaci se mnou. Všechno co se dělo, mi dávalo smysl.

Po masáži byl prostor pro případné doladění, na zodpovězení otázek a ještě na pohár vody. Je úžasné, že i po mém odchodu z kouzelného prostoru Maitasuna, to nekončí. Jarda se mnou komunikuje i po ní. Jeho zájem o druhého člověka je prostě příjemně překvapující. Zajímá se, co nového se děje v mém životě.

Co všechno se ve mně na tom lehátku událo nevím, ale rozhodně vím, že už nikdy neuvidím svůj život tak, jako když jsem poprvé vkročil do centra Maitasuna. Nyní vnímám větší spojení sám se sebou, stávám se větším pozorovatelem toho, co prožívám a co se ve mně děje. Každý dostane v daný okamžik to, na co je připraven. A když k tomu přidám tu opravdovou hloubku s jakou se pan Jarda věnuje své činnosti a zájmu o druhého člověka, mám v tom jasno, těším se na naše další setkání. Jsem připraven na zcela nové zážitky. Děkuji panu Jardovi za jeho úžasný přístup, za jeho zájem, živost a přirozenost! Prostě je svůj a to je nejvíc. Co je vše možné?

Zpět na hlavní stránku